niedziela, 23 września 2012

Come Poland

BARDZO WAŻNE !!!

Przeczytajcie to uważnie ! : d To jest w 100 % związane z One Direction.

One Direction było w wielu państwach Europy, ale nie w Polsce. Czemu? Moim zdaniem nie staramy się bardzo, żeby ściągnąć chłopaków do Polski. Oni byli w Niemczech- graniczą z Polską, ale do nas nie przylecieli. Robimy zloty, filmiki. Akcje na twitterze nam wychodzą, ale nie wystarczająco. Od teraz, żeby One Direction z chęcią przyleciało do Polski musimy trochę popracować. A mianowicie.

1. Każda Directionerka powinna mieć przynajmniej 2 konta na twitterze poświęcone 1D.

Ja mam na przykład 4 konta, które w pełni wykorzystuję na wszystkie akcje. Jeśli jest zorganizowana akcja na twitterze wszystkie musimy brać w niej udział, jeśli z całego serduszka chcemy, żeby do nas przylecieli. Pamiętacie ten moment kiedy Niall na twitcamie powiedział ' I would come to Poland. Może po 5 min od tego czasu jak to powiedział byłyśmy w trendsach. Czyli możemy coś razem zdziałać, tylko musi być jaka motywacja. A czy nie wystarczy nam taka motywacja, że jeśli pomyślisz, ' Mogę spotkać One Direction i z nimi parę słów zamienić ' nie wystarczy? Wystarczy wierzyć!

Cała rodzina Polish Directioners musi się spiąć i dać z siebie wszystko. Czemu akurat Polska musi być na uboczu? Możemy sprawić, że One Direction nie tylko raz przyleci do Polski.

I od teraz wszyscy bierzemy udział w każdej akcji i nie groźny nam jest limit. Robimy spamy do chłopaków ' come to Poland' w każdym wolnym czasie. Całkiem możliwe, że mogą nas zobaczyć. Nie tylko mamy kontakt z nimi poprzez tt. Możemy również im wysyłać listy. Szansa jest, że może jeden przynajmniej otworzą i to on będzie od Polish Directioners. A jeśli jeszcze nie znacie adresu oto on.

One Direction
Modest Management
The Matrix Complex
91 Peterborough Rd
London SW6 3BU

Zobaczcie ile nas w sumie jest! Tyle imaginów, blogów z opowiadaniami, o życiu One Direction, tyle fane pagów jestem przekonana, że nie ma tyle co Polska. Więc proszę. Zmotywujmy się do tego stopnia, żeby trasa koncertowa z płytą Take me Home również zawitała w Polsce.

Ps. Rozgłaszajcie to wszędzie gdzie możecie. Niech wszyscy się o tym dowiedzą. ;)

1 komentarz: