sobota, 6 października 2012

Ciekawostki o Harrym cz.2

1. Harry lubi spędzać niedzielę na długim spaniu i wylegiwaniu się . 2. Kocha grać w Fife3. Sądzi że mógłby spać przez dwa tygodnie, gdyby nie robił nic innego.4. Nienawidzi oliwek.5. Gdyby mógł być kobiecą celebrytką przez jeden dzień byłby Tiną.6. Dla niego dziewczyna nie musi wyglądać jak na wybiegu, żeby wyglądać ładnie.7. Chce przedstawić dziewczynę rodzinie, jeśli naprawdę ją polubi.8. Włosy Harry`ego mają wielu fanów, ale największym jest Louis, który jest powoli uwodzony przez loki Harry`ego.9. Uważa, że Niall najlepiej przytula.10. Jego ulubionym smakiem lodów jest sorbet mango lubplaster miodu.11. Nigdy nie zrozumie żartu, kiedy słucha go po raz pierwszy.12. Kiedy poproszono go o zbadanie kto jest najbardziej zarozumiałym człowiekiem w domu X Factora stwierdził, że Zayn.13. Chce nauczyć się hiszpańskiego, bo jak spotka jakąś fankę, która mówi po hiszpańsku będzie mógł się z nią po prostu umówić.14. Raz wylał herbatę na krocze Niall`a, a on wyglądał jakbysię zmoczył.15. Nie potrafi wytrzymać bez swojego telefonu.16. Woli dziewczyny z ciałkiem, bo jak powiedział: "Jest więcej do chwytania".17. Jego koleżanki bały się jego mamy.18. Chce całować się z fanką na scenie, tak jak Enrique Iglesias.19. "Nigdy nie ukrywam swoich uczuć, ludzie zawsze wiedzą jak się czuję, raz musiałem udawać, że jest dobrze chociaż wcale tak nie było".20. Mówi, że miał 5 dziewczyn i że żadnej nigdy nie zapomni (chyba one nie zapomną jego . xD . ).21. Harry boi się mieć dziewczynę, bo nie chce zranić fanek.22. Kiedy miał Facebooka jego nazwa brzmiała Harry "Nuggets" Styles.23. Obecnie Harry nie ma Facebooka, wszystkie konta są fikcyjne.24. Woli prysznic od wanny.25. Uwielbia brać długie prysznice.26. Ktoś może zadzwonić do niego w nocy i rozmawiać o czymkolwiek. (dobra to ja dzwonie. nie dogadamy się co prawda ale jak o czymkolwiek to o czymkolwiek ).27. Uważa, że modelki wcale nie są takie ładne.28. Najbardziej na świecie kocha swoją mamę.29. Potrafi bardzo dobrze żonglować.30. To on wymyślił nazwę "One Direction".31. Chce, żeby jego dziecko, jeśli to będzie dziewczynka, miało na imię Darcy.32. Uważa, że posiadanie siostry jest dobre, bo uczy jak postępować z kobietami.33. Zawsze ma przy sobie co najmniej 3 Twixy.
34.Rozmiar jego buta to 10 i pół.35.Harry lubi bezczelne dziewczyny.36.Nigdy nie nosił szelek.
37.Kiedy miał 10 lat zaatakował go kozioł.38.Umie świetnie grać w badmintona.39.Jego ulubione filmy to Titanic, Love Actually (To właśnie miłość) i The Notebook (Pamiętnik).
40.Harry chciałby wziąć ślub w Walentynki.41. Harry zawsze całuje się na pierwszej randce.42."Dopóki nie znajdę idealnej dziewczyny mam Louis'a"43.Harry śpi nago.44.Chce, żeby Louis był jego świadkiem na ślubie.45.Louis powiedział, że Harry wygląda jak Susan Boyle.46.Harry mógłby się umówić z kimś o 3 lata młodszym , a jeśli nie byłoby to możliwe teraz, czekał by na nią.47. Harry powiedział kiedyś, że jeśli naprawdę kocha dziewczynę, to wymyśla preteksty, żeby ją całować co 5 minut.48.Harry nie lubi dziewczyn, które wysyłają mu mieszane sygnały. Jeśli go lubisz powiedz mu to wprost.49.Simon powiedział Caroline, że ma się trzymać z daleka od Harry'ego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz