niedziela, 2 grudnia 2012

Czy to prawda cz.2

Witam. Piszę tego twitlongera by przetłumaczyć tą rozmowę:http://larrychristmascuddles.tumblr.com/post/36947373349/please-read. Spróbuję to streścić i ułożyć w logiczny sposób.
Otóż tak. Do pewnej osoby na omegle napisał pewien człowiek, który powiedział, że Niall i Josh Devine są rodziną, a dokładniej - kuzynami. Tutaj macie zdjęcie:http://bizhoneyniall.tumblr.com/post/36851862133/niallhorantheirish-niall-with-his-family - mówimy o drugim zdjęciu. spójrzcie na lewą stronę zdjęcia, na dwóch chłopaków, którzy wyglądają.. no inaczej. To są Martin Devine oraz Derek Devine. Na tym zdjęciu jest TYLKO rodzina Nialla. 
Okej, druga sprawa.
One Direction i jego pojawienie się w X Factorze.
Ten człowiek mówi, że znali się wcześniej. Louis i Harry spotkali się w łazience - i to jest prawdą. Jeżeli są tutaj jacyś Larry Shippers, zapewne wiecie, że Lou i Harry byli na tym samym koncercie, dokładniej mówiąc The Script, w 2008 roku, a więc przed X Factorem. To również jest prawda. Na jednym z koncertów (wybaczcie, nie mogę znaleźć filmiku) Harry pokazuje palcem dwa miejsca, gdzie był on oraz Louis, właśnie na koncercie w 2008 roku. Co najdziwniejsze, pokazał dokładne miejsce, gdzie stał Louis. Skąd wie, gdzie stał Louis, skoro wtedy się nie znali?
Ok, następna rzecz. Louis i Jade (Little Mix) znali się. Tak samo, jak i Liam, ponieważ on i Li byli w tym samym roku w X Factorze. Byli w tej samej szkole aktorskiej. Następna rzecz - Greg Horan (brat Nialla) miał dość bliskie relacje z rodziną Harrego oraz Louisa. Możliwe, że znał również Josha Devine. Nie jest pewne, że Niall ich znał, ale skoro jego brat znał, to czemu nie?
Teraz trochę o Zaynie. Kolega Louisa, Danny i on byli dobrymi kumplami. Więc zapewne Louis i Zayn znali się, poprzez Danny'ego. 
Louis zerwał z Bethany Larkman. Powód? Zakochał się w Harrym. Nadal się przyjaźnią, Bethany wspierała go i zapewne nadal to robi, jednakże nie publicznie. Ten człowiek z omegle sądzi, że Harry i Louis byli razem przez ostatnie ok 3, 4 lat od koncertu The Script.
Hannah Walker i Louis nigdy nie byli razem. Ten człowiek nie wie, czy ona była brodą, a jeżeli tak, to nie wie, czy Modest! Managament ją "zatrudnił". Są zdjęcia jak Lou i Hannah się całują, wygłupiają itd. ale one są z jednego dnia. Tylko jednego.
Następna rzecz. Eleanor Calder nie jest prawdziwą osobą, Jak już pisałam w tweetach, pewna dziewczyna, która chodzi na ten sam uniwersytet mówiła, że nie ma tam ŻADNEJ Eleanor Calder. Jest tylko Christina Calder. Jej przyjaciółka nazywa ją "Tina" - skrót od Christina.
Po za tym, dodam tak od siebie, pewna dziewczyna z tumblr szukała trochę w internecie na temat Christiny i znalazła jej profil na twitterze, w nicku miała napisany rocznik, w którym urodziła się Eleanor, a w bio "i love shopping so much! Xx". Zgadza się, czyż nie?
Okej wracamy do tego kto napisał człowiek z omegle. A więc, napisał, że ojciec Eleanor pracuje w firmie powiązanej z Syco, a Syco związane jest z One Direction. 
Teraz trochę o Mr. X, o którym jest głośno. Od razu chcę powiedzieć, że człowiek z omegle nie jest nim, co sam potwierdził.
Powiedział: Modest! robi najlepszą robotę w robieniu z życia chłopaków po prostu piekło. Mogą zrobić wszystko z ich związkami. Jednak, gdyby ich pozostawić samych, mogli by być w psychicznym niebezpieczeństwie. Oni (1D) kochają swoich fanów bardziej, niż myślisz. Jednak mogą też zniszczyć ich życie, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Przepraszam, że to mówię, ale to jest prawda. Modest! nie traktuje ich dobrze. Ich bezpieczeństwo jest ważne. Ważniejsze niż uszcześliwianie fanów. Modest! nie obchodzi, co oni robią dla fanów. Ich obchodzą tylko pieniądze, które dzięki nim zarabiają. 
Następnie pisał:
Nie jestem Panem X ani go nie znam, ale myślę, że istnieje. "Larry storm" jest prawdziwe. Jednak nie wiem, co się stanie. wierzę, że Louis i Harry ujawnią się w najbliższym czasie. Dużo ludzi shippuje Elounor, więc to ich zatrzymuje. Najprawdopodobniej Harry ujawni się pierwszy. Louisowi jest obojętne, czy jest z Eleanor, czy nie. I tak okazuje swoje uczucia Harremu, a to jest dla niego ważniejsze. 
Potem powiedział, że związek Harrego z Caroline jest zrobiony tylko i wyłącznie dla mediów, a stworzył go Modest! 
Potem spytał się, czy dziewczyna, z którą rozmawiał oglądała ten sezon XF UK. Poprosił, żeby posłuchała występu Toma Richards. Opinie jurorów były zgodne - powinien być w boy bandzie. Ja oglądałam ten sezon XF i muszę przyznać, Tom jest lepszy od Lou(według mnie nie). Więc dlaczego Louisa wybrali? Otóż tak - to wszystko było zaplanowane przed 2010 rokiem. 
Potem mówił, że tak samo jest z Union J, Belle Ami i Little Mix. Wszystko ustawione. Nie będę tego opisywać, bo mowa w tym twitlongerze jest o One Direction. 
Potem mowa jest o Payzer
Myslę, że Payzer nadal trwa do irytacjii Modest!
o Zerrie:
Myślę, że wszyscy wiedzą, że ten związek jest dla publiki. Nie wiem, czy nadal trwa, czy nie.
Potem mowa o Amy Green i Demi Lovato (w sprawie Nialla)
Zdjęcia Amy i Nialla wyglądają jak photoshop, jednak nie wiem, czy oni w ogóle się znają.
Myślę, że Demi i Niall są tylko bliskimi przyjaciółmi. 
A Potem:
Cóż, Modest! nie są miłymi ludźmi i Louis, i Harry są bardzo blisko do pęknięcia, co może się stać 3 grudnia. 
Człowiek z omegle nie wie co się wtedy stanie. Jednak wie, że w Ustreamie i w ostatnich wywiadach Louis robił to, co Modest! żądał od niego, by nie robił. 
Potem mówił, że możliwe, że Taylor Swift będzie nową brodą, dla Harrego. 
Potem mówił, że nie wie, czy Danielle jest teraz w ciąży, ale wie, że przeszła aborcję w 2011 roku. Prawdopodobnie gdzieś koło Maja. 
Potem mówi, że chciałby, by Larry się ujawnił i by Modest! zniknął. Mówi też, że Mr X jest prawdopodobnie człowiekiem z Modest! Managament. 
Następnie, że jeżeli nic nie stanie się 3 grudnia, pewnie data zostanie przełożona. 


via.http://www.twitlonger.com/show/k6tl0v

3 komentarze:

 1. No i nic się nie stało 3 grudnia :c

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale to jest głupie i nie prawda sorry ale taka jest prawda. Oni są najlepszymi przyjaciółmi i tyle. Na zdjęciach może widać, że te dziewczyny się trochę różnią ale to dlatego, że były w innych np. pozycjach itd. Błagam nie wierzcie w to. I nawet gdyby to była prawda (choć w to nie wierzę) niegdy bym nie przestała słuchać chłopaków, nie liczyło by się, że są gejami czy coś, po prostu ja ich kocha i to się nie zmieni jestem Directioner Forever :)) I wiem, że modest jest głupie, bo nie pozwalają przyjechać 1D do Polski :(( ALE JA I TAK W TO NIE WIERZĘ. Na niektórych zdjęciach widać, że Lou i El się kochają. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby mówić, że nasz kochany Lou nie nadaję się do zespołu i zamiast niego powinien być jakiś tam Tom, dla mnie Louis ma cudowny głos i ta osoba nie powinna się nazywać wogóle Directionerką czy Directionerem! KOCHAM ONE DIRECTION I NIC TEGO NIE ZMIENI!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Angela ja też w to nie wierze,ale postanowiłam to opublikować żeby zobaczyć co wy o tym sądzicie.
   El i Lou tworzą świetną parę, a Larry to tylko bromance .

   Usuń